Čvc 18 2017

Čo robíte vo vode?

Pobyty pri mori, v jazerách alebo aj v bazéne. Miluje ich väčšina ľudí. Niekto vodu vyhľadáva výlučne v lete, v tých najväčších horúčavách, iný skoro hocikedy, aby si mohol zaplávať. A niekto na vode len rád leží na obľúbenej nafukovačke. Väčšina z nich je však dosť nepraktická a ľahko z nej spadnete. Pri amzac hangoutoch si môžete trúfnuť ísť aj do vĺn, pretože sa usadíte do vankúša, ktorý sa okolo vás obopne. Máte si kde dať ruky, nohy a v žiadnom prípade nevypadnete. Pre deti to bude nová zábava, pre dospelých dobrá sedačka alebo váľanda, z ktorej nebudú chcieť vstať.

Od každého dobrého existuje lepšie

Dovolenka pri mori má pár vecí, bez ktorých sa vycestovať nedá alebo nechce. Aj nafukovačky sú vecou, ktorá nesmie chýbať. Vôbec nie sú len pre deti, aj keď svojou šírkou tak vyzerajú. Amzac hangout je na toto oveľa lepší a kvalitnejší ako bežné nafukovačky.
Pre každého člena rodiny bude na sedenie či ležanie niečo lepšie, ako na pláži, tak aj na kamienkoch, kde bolo doteraz ležanie pri mori bez lehátka synonymom nepohodlia.

Written by